Купити квартиру у Вишневому

Минулого року я вступила до університету у Києві. І головним питання було: «Де я маю жити?». Гуртожиток нам не підійшов зовсім, він дуже далеко від корпусу, жахливі умови та сам район не є безпечним. Батьки вирішили шукати квартиру в оренду, але після декількох тижнів пошуків їхнє рішення кардинально змінилось, я б сказала, в гарну сторону для мене.

Вони захотіли купити квартиру мені у столиці, адже вчитись я буду 4 роки і в майбутньому не планувала повертатись додому.

Ніхто з них не жив у Києві, тому, де краще купити квартиру ми не знали. Спочатку хотіли ближче до університету, потім, щоб метро було неподалік, а в кінцевому результаті знайомі порадили купити житло за містом, а саме купити квартиру у Вишневому. Задача була не з легких, адже потрібно було зробити правильний вибір – квартира це ж не разове задоволення, а інвестиція на довгі роки.

У мережі представлено багато житлових комплексів: біля метро, з парками, закриті, скляні, високі, низькі, тобто вибір був точно. Я хотіла квартиру саме в столиці, щоб завжди бути у центрі подій і жити цими подіями. Батьки думали раціонально і наперед. Їм більше подобалось за містом, адже там затишніше та спокійніше як для мене, так і для них.

Пошуки тривали і ми домовились, що кожен має знайти декілька варіантів, як у місті, так і за ним. Вибір було зроблено щонайменше через два тижні. Дев’ять житлових комплексів, які відрізняються місцем та зовнішнім виглядом. Це були житлові комплекси такі, як: Нова Англія, Славутич 2.0, Європейка, Данія, Галактика, Французький квартал 2, Затишний квартал, Щасливий у Софіївській Борщагівці, Барселона.

Ми приїхали у Київ, щоб обрати житло-мрію. Спочатку ми оглянули всі квартири столиці, а потім поїхали до передмістя. Найбільше, що мені сподобалось після міста – це чисте повітря, інфраструктура та тиша. Перший дзвіночок, що все ж житиму тут пролунав, батьки тішились, що я почала розділяти їх вподобання. Ми знайшли майже останній будинок у нашому списку – ЖК «Щасливий». Він дуже сподобався всім. Гарний зовні та комфортний всередині. Ми подзвонили консультантам цього ЖК і цього ж дня уклали договір про купівлю квартири від «НоваБудова». Моєму щастю не було меж. Неподалік збудований величезний торговий центр. А в декількох хвилинах ходьби великий зелений парк, де я ходила б на пробіжку або просто відпочити. До столиці доїхати проблем також не виникне, адже тут зручна транспортна розв’язка. Ціна також не може не тішити, у Києві за таку квартиру хотіли в рази більшу суму грошей. Хотіли купити квартиру у Вишневому, а купили ще в кращому місці і повністю задоволені!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

15