Квартири, будинки і багато готівки: статки першого віце-прем'єра країни

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завершило перевірку минулорічної декларації першого  віце-прем'єра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Степан Кубів задекларував вісім земельних ділянок та будинок у Східниці. Ще одну земельну ділянку він має у селі Зимна Вола (Пустомитівський район, Львівська область). У Львові у його власності дві квартири, які переобладнані під заклад громадського харчування та офіс. У Києві чиновник має садовий будинок.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Євросоюз вводить нові правила надання громадянства

Задекларував Степан Кубів брендовий годинний та ікону 1838 року. Його дружина їздить на автомобілі Audi Q5.  

Минулого року він отримав 525 тисяч 196 гривень заробітної плати,  дохід від надання майна в оренду становив 668 тисяч 956 гривень, відсотки від вкладів у банку — 3 тисячі 783 гривні, ще 135 тисяч  452 гривні становив дохід від відчуження рухомого майна.  

На банківських рахунках Степан Кубів тримає 76 тисяч 969 гривень, а готівкою — 236 тисяч доларів, 25 тисяч 500 євро та 560 тисяч євро.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Ляшко знову отримав мільйони від екс-регіонала, близького до Ахметова

Нагадаємо, що Степан Кубів з 24 лютого по 19 червня 2014  року був головою Національного банку України. З 27 листопада 2014 він — народний депутат України від Блоку Петра Порошенка, Представник Президента України у Верховній Раді України. 14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила новий склад Кабінету Міністрів України, у складі якого Степан Кубів обійняв посаду першого віце-прем'єр-міністра — міністра економічного розвитку України.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

134