Китайці зняли фільм, як перемогли американців

На замовлення китайської Компартії в Китаї зняли фільм про Корейську війну "Битва на озері Чанджін".

Картина зібрала рекордні $203 млн зборів. Компартія провела масштабну рекламну кампанію в країні та добровільно-примусово відправила чиновників дивитися фільм у кінотеатрах. Про це пише Daily Mail.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Тригодинна епопея оповідає про рідкісну перемоги Китаю над силами ООН під лідерством США в Корейській війні.

Блокбастер зображує поразку американців. Приурочений до 100-річчя заснування правлячої Компартії. Розповідається історія битви біля водосховища Чосін 1950 року, яку Китай вважає найважливішою своєю перемогою в Корейській війні. Ця битва, на думку китайців, змусила США відступити.

Державна газета People's Daily повідомила, що фільм "має значення для сьогоднішнього китайсько-американського суперництва". Він показав, як китайські "солдати утримували позиції в умовах холоду і досконалішої зброї ворога під час війни проти агресії США і допомоги Кореї".

Корейська війна між Північною і Південною Кореєю тривала з червня 1950-го по липень 1953 року. За Південну Корею воювали США, Австралія, Велика Британія та інші західні країни. За Північну - Китай і СРСР. У війні загинули понад 600 тис. південнокорейців і 327 тис. американців з однієї сторони. А також 267 тис. північнокорейців, майже 1,5 млн китайців і 26 тис. радянських солдатів з іншої. У Північній Кореї встановилася найжахливіша на сьогодні тоталітарна система. У Південній - демократія і розвинена ринкова економіка, яка зробила країну однією з найрозвиненіших у світі.

Стрімінговий сервіс Netflix запустив в Україні локалізований сервіс з інтерфейсом українською мовою. Фільми та серіали сервісу будуть доступні не тільки з українськими субтитрами, а й з українським дубляжем.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!