Киянам-призерам Олімпіади у Токіо роздали грошові подарунки

У столичній мерії нагородили киян-призерів Олімпіади у Токіо та їх тренерів. П'ятеро спортсменів-киян, які вибороли третє-шосте місця, та сім тренерів отримали грошову винагороду. Двом бронзовим призерам вручили і відзнаку мера столиці "Знак Пошани".

Про це повідомила пресслужба КМДА.

"Сьогоднішні нагороди це сильна мотивація не тільки для нас, а й для майбутніх поколінь спортсменів. Ми зі свого боку будемо продовжувати робити все можливе, щоб на наступних Олімпійських іграх переможно підіймався український прапор і звучав український гімн", сказав бронзовий призер із фехтування Ігор Рейзлін.

Усього в складі української збірної були 38 киян-олімпійців. Нагородили п'ять призерів: Ігоря Рейзліна, Дар'ю Білодід, Ірину Геращенко, Якова Хаммо, Любов Басову.

За третє місце на Олімпіаді спортсмени отримали від міста 500 тис. грн, за четверте 400 тис. грн, п'яте 300 тис. грн, за шосте місце 200 тис. грн. Тренери олімпійців отримали від 75 до 325 тис. грн.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Усього міська влада на матеріальну підтримку олімпійців та їхніх тренерів виділила понад 3 млн грн.

Мер столиці Віталій Кличко запевнив, що кияни-параолімпійці також отримають від міста грошову винагороду.

Олімпіада в Японії тривала з 23 липня до 8 серпня. Україну представляли 157 спортсменів. Українці завоювали 19 медалей - одну золоту, шість срібних медалей, бронзових - 12.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6