Кияни граючись у парку, почали переходити на українську мову

19 серпня ініціатива "Навчай українською" презентувала Мовомарафон до 30-річчя незалежності України.

Активісти влаштували перехожим велику настільну гру "30 кроків до української мови".

"У парку Володимирська гірка розгорнули велику настільну гру, де кожен хід - це крок до переходу на українську мову, як-от "читайте книги українською", "ґуґліть українською", "пишіть українською в соцмережах" та інше", - йдеться в повідомленні.

На нього вже зареєструвалося понад 3 тис. учасників із різних регіонів. Протягом 30 днів вони отримуватимуть короткі навчальні матеріали, завдання та зможуть взяти участь у вебінарах.

Охочі можуть приєднатися до Мовомарафону до 24 серпня включно.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

19 вересня в парку Володимирська гірка відбудеться сімейний фестиваль "Мова об'єднує". На ньому гуртки, які викладають українською, проводитимуть майстер-класи, проходитиме школа блогінгу і танцювальний флешмоб.

До 30-ї річниці незалежності України спільнота "Переходь на українську" запускає мовний марафон. Учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар'єр. Для них підготували поради, техніки та вправи, що допоможуть запам'ятовувати складні слова і словосполучення, наголоси в українській мові. Говоритимуть про мотивацію та виклики.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

33