Київ почали зачищати від ялинкових базарів - кому загрожує демонтаж

У Києві під час рейду ялинковими ярмарками інспектори виявили майже 20 локацій без дозвільних документів.

У понеділок, 21 грудня, Київблагоустрій розпочав демонтажі незаконних точок із продажу ялинок, повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

"Попри морозну погоду демонтажні бригади звільняють газони й тротуари від незаконних ялинкових базарів. Учора демонтували дев'ять локацій у п'яти районах столиці, де без дозволів продавали новорічні дерева. Контроль за розміщенням ярмарків триватиме й надалі", - сказав Ткаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві запалили головну ялинку країни: яскраві фото та відео

Додав, що перевіряють і офіційні точки продажу. У разі виявлення порушень на таких локаціях, дозвільні документи можуть анулювати, а майданчик перемістити. Така доля вже спіткала ялинковий базар на просп. Правди, додав Ткаченко.

Щоб отримати дозвіл на продаж новорічних дерев, потрібно укласти угоду з КП "Міський магазин". Вільних локацій для розміщення ще понад 30. Обрати їх можна тут. Уточнити інформацію щодо розміщення можна за телефоном 0(44) 235 03 29, пояснили у КМДА.

З 15 грудня у Києві почали працювати офіційні майданчики з продажу новорічних ялинок і прикрас. Таких локацій цьогоріч створили майже 200. Працюватимуть ярмарки до 31 грудня. Офіційні ярмарки можна розпізнати за декількома критеріями.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

47