Київська фірма штампувала рекламу для терористів ЛДНР

Служба безпеки України припинила діяльність рекламної агенції, яка створювала інформаційні кампанії для терористичних організацій ЛНР, ДНР та окупаційної влади Криму.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Фірма працювала над пропагандистськими матеріалами ще 2014 року. Тоді рекламники розробляли макети антиукраїнських білбордів, які розміщували в ОРДЛО, у Криму й поширювали через місцеві ЗМІ. У них закликали до розколу та федералізації України.

Агенція в Києві є дочірньою компанією московської фірми й контролюється громадянами РФ.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Серед "архівів" агенції за попередні роки, які вдалося вилучити, є макети й готова продукція із надписами: "Харьковская республика", "Одесская республика", "Родина у нас у всех одна - Россия. Глава ДНР А. В. Захарченко". Підрядники підготували серію кампаній для сепаратистів із гаслами: "Сохранили мир. Обеспечим стабильность. Крым Единая Россия", "Весна победы нашей. Крым Единая Россия", "Год Крымской весны. Наш выбор - наша победа", "Прорвем любые блокады. Сергей Аксёнов. Глава республики Крым. Крым новых возможностей", - ідеться в повідомленні.

Правоохоронці обшукали офісні приміщення і за місцем проживання фігурантів справи. Слідчі дії тривають.

У Києві працівники СБУ викрили угруповання, яке створювало фейкові сторінки в соцмережах, щоб за винагороду від громадян Росії та бойовиків ДНР поширювати неправдиву інформацію та дестабілізувати ситуацію в країні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7