LEGO 90 років: найочікуваніші новинки 2022 року

У 2022 році бренду "Лего" виповнюється 90 років. На честь цієї події компанія пропонує 14 нових тематичних наборів конструкторів для міської серії "Транспортні засоби", "Пожежники" та "Поліція": вони вийдуть у продаж уже у першій половині наступного року.

Ексклюзив від LEGO City: що входить до набору "День у школі"?

Дитячі інтернет-магазини очікують на надходження новинки: дизайнери "Лего-Сіті" створили ексклюзивний набір "День у школі". У зібраному стані іграшка має такі габарити: висота від 15 см, ширина 27 см, глибина 25 см. Набір підходить для дітей від 6 років.

Що входитиме в комплектацію анонсованого конструктора?

 1. 7 мініперсонажів і білка;
 2. жовта модель шкільного автобуса, велосипед, інвалідний візок;
 3. деталі, необхідні для будівництва двоповерхової школи;
 4. автобусна зупинка;
 5. невеликий дитячий майданчик;
 6. мініфрагмент вулиці з проїжджою частиною, що прилягає до території школи;
 7. аксесуари для творчих ігор у класних кімнатах: анатомічний скелет, пальник Бунзена, гітара, дошка, учнівські парти, мікрофон і барабани.

Наявність докладної покрокової інструкції перетворить процес складання конструктора на захопливе заняття. Інтерактивний електронний посібник з експлуатації конструктора доступний у безоплатному застосунку LEGO Building Instructions: зручна функція масштабування та повороту спростить роботу з ігровим набором.

Як правильно грати в LEGO: поради батькам малюків і школярів

Конструктор "Лего" популярний серед покупців сайту https://kidr.com.ua/ та інших інтернет-магазинів з кількох причин: легкість з'єднання кріплень між собою, закруглені безпечні елементи без гострих країв, яскраві кольори та екологічні матеріали без вмісту токсинів.

Як правильно збирати LEGO з малюками-дошкільнятами:

 1. Утримуйте увагу дитини: не дозволяйте розкидати деталі по підлозі, а зацікавте процесом.
 2. Почніть знайомство з конструктором зі збирання простих фігурок. Попросіть малюка назвати розмір, форму, колір деталі. Чергуйте елементи між собою, поступово ускладнюючи завдання.
 3. Похвала посилить мотивацію та залученість до гри: у дитини з'явиться азарт доробити розпочате до кінця (наприклад, побудувати будинок із цеглинок).
 4. Сховайте деталь у мішечок і дайте до неї доторкнутися це добре розвиває тактильні навички.
 5. Створення ігор і казок на тему набору допоможе розвинути образне мислення та креативність.

Як грати в LEGO зі школярами:

 1. Закріплюйте знання з геометрії: діти можуть знаходити серед деталей трикутники, квадрати, кола та інші фігури та промовляти їхні назви.
 2. Будуйте аеропорти, автостоянки або залізниці це допомагає поліпшити дрібну моторику пальців.
 3. Спробуйте грати з заплющеними очима: пошук деталі на дотик покращує тактильні навички.

Слідкуйте за новинками та обов'язково вибирайте набори "Лего" відповідно до віку малюка. А головне грайте всією сім'єю, адже продукція бренду цікава навіть дорослим.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

22