Ліжко для малюка: яке краще вибрати?

Дитинство - це період, коли людина активно росте. Щоб забезпечити правильні умови для нормального розвитку дитини, важливо максимально комфортно організувати спальне місце. Необхідно, щоб воно відповідало віку і було повністю безпечним. Сьогодні виробники пропонують безліч моделей. Як не загубитися в них і вибрати варіант, що найкраще підходить поговоримо в цій статті.

Дитяче ліжко: різновиди і вимоги до виробу

Ліжка для дітей умовно поділяють на кілька видів в залежності від віку: для немовлят, для дошкільнят, для молодших школярів, для підлітків.

Для окремої категорії можна виділити ряд особливостей.

Для немовляти надзвичайно важливо продумати ідеально безпечне спальне місце. Матеріал повинен бути екологічним і міцним. Кріплення - надійними, по можливості прихованими. Краще брати виріб з регульованими бортиками, щоб малюк не переліз через них і не впав. Необхідно простежити, щоб оббивка і фарба не містили шкідливих речовин, які можуть викликати алергічну реакцію. На поверхні деталей не повинно бути шорсткостей і нерівностей, щоб дитина не травмувалася.

Для дітей від 2 до 5 років ліжко повинно бути в достатній мірі вільним, зі зручним матрацом і невеликими бортиками. Такі діти ще не дуже спокійно сплять і можуть впасти уві сні.

Для дітей молодшого шкільного віку важливо, щоб спальне місце було досить просторим, з матрацом середньої жорсткості. У цей період хребет дитини відчуває велике навантаження. Потрібно створити умови, щоб організм, який росте повністю розслаблявся і відновлювався під час сну. Можна брати ліжко з невеликими бортиками.

Для підлітків ліжко підходить під вимоги, що визначені для дорослих. Матрац повинен бути комфортної жорсткості. Поверхня спального місця - вільною.

А якщо в сім'ї дві дитини і потрібно створити умови для здорового сну двом дітям? Ліжко двоярусне - це вірне рішення в такій ситуації.

Завдяки йому можна організувати зручні спальні місця навіть для дітей різного віку.

Інтернет-магазин Taburetka.ua пропонує широкий асортимент дитячих ліжок за приємними цінами. Трансформери і маятники для новонароджених, тематичні для хлопчиків і дівчаток, ліжко-горище та інші вироби допоможуть зробити сон вашого малюка ідеальним!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!