Локдаун в Україні: у Раді хочуть надати бонуси "вакцинованому" бізнесу

До Верховної Ради внесли проєкт постанови "Про особливості поширення на вакцинованих осіб обмежень, встановлених із метою протидії Covid-19".

Закон дасть змогу щепленим представникам малого та середнього бізнесу працювати під час локдауну, повідомляють на сайті партії "Голос".

"Реєструємо постанову про розумний підхід до локдауну з огляду на вакцинацію. Усе просто: підприємства із вакцинованими 80% працівників мають працювати. Заклади мають залишитися відкритими для щеплених відвідувачів і клієнтів. Ми даємо чіткий сигнал громадянам, що вакцинація не лише допомагає зберегти життя та здоров'я, а й береже економіку. Це стимул робити щеплення", - заявив голова фракції Ярослав Железняк.

Якщо в кінотеатрі більшість працівників мають Covid-щеплення, у них має бути можливість приймати вакцинованих глядачів, які надають законодавчо визнаний документ про імунізацію: паперову довідку чи сертифікат із застосунку "Дія". Аналогічні правила стосуються закладів культури, спортзалів, басейнів, закладів громадського харчування, побутового обслуговування населення, торгово-розважальних центрів і магазинів. У планах дозволити також проведення масових заходів за умови, що відвідувачі та організатори вакциновані.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

В Україні погіршується епідеміологічна ситуація. У зв'язку з цим запровадження локдауну стає дедалі реальнішим. Найближчим часом країна вийде із зеленої зони. Водночас конкретної цифри кількості захворювань, за якої в Україні можуть запровадити локдаун, немає. Орієнтовно він буде не раніше листопада.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6