"Лише хтось відчайдушний може очолити збірну Польщі" - журналіст про Шевченка

Фінансові нюанси можуть завадити Андрію Шевченку очолити збірну Польщі.

Так вважає польський спортивний журналіст Каміл Рогульський, що розповів Meta-ratings.com.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, за якої умови Шевченко очолить збірну Польщі

"Фінансові питання можуть виявитися ключовими. Шевченко підписав контракт із "Дженоа" на 2,3 млн на рік. Він отримуватиме стільки, поки не приступить до своєї нової роботи. Паулу Соуза заробляв 850 тис. на рік, що було дуже великою сумою Для наших умов, якби Шевченко хотів стати тренером збірної Польщі, йому довелося б відмовитися від великих грошей.

На мою думку, завантажувати себе в збірну Польщі відразу після "Дженоа" було б безвідповідально для кар'єри Шевченка. Новий головний тренер матиме кілька днів, щоб підготувати команду до плейоф. Якщо він зазнає невдачі, то це вже буде великою проблемою. На мою думку, лише хтось відчайдушний з-за кордону може очолити польську команду на цьому етапі.

Підіб'ємо підсумок: так, Шевченко є кандидатом на посаду менеджера збірної Польщі. Єдине, чого не вистачає, - це передумов для того, щоб він справді став таким", - сказав Рогульський.

Андрій Шевченко був звільнений з "Дженоа" 15 січня. Після цього з'явилися чутки, що він може очолити збірну Польщі.

У 2016-2021 роках Шевченко працював зі збірною України. Під його керівництвом наша національна команда змогла вийти на Євро-2020, де дійшла до чвертьфіналу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!