Маруся Звіробій знялася з довиборів у Раду на користь «свободівця»

Волонтерка Маруся Звіробій-Біленька знялася з довиборів у Верховну Раду на окрузі в Івано-Франківській області на користь кандидата від «Свободи» Руслана Кошулинського.

Про це повідомляє видання INKORR.com з посиланням на пресслужбу «Європейської Солідарності», від якої балотувалася Звіробій

На виборчому окрузі № 87 в Івано-Франківській області балотуються 15 кандидатів. Зокрема, тепер серед кандидатів у народні депутати:

  • колишній народний депутат, ексвіцеспікер ВРУ Руслан Кошулинський (ВО «Свобода»),
  • спортсмен Василь Вірастюк («Слуга Народу»),
  • директор компанії«Прикарпатсервіс» Юрій Голіней (ВО «Батьківщина»),
  • Йосип Резеш («КМКС "Партія угорців України"»),
  • ексдиректор «Буковелю» Олександр Шевченко («За Майбутнє»).

Звіробій зазначила, що через взаємопоборювання з Кошулинським «можна відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради», тому волонтерка вирішила зняти свою кандидатуру та підтримати «свободівця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дубінського виключили із партії «Слуга народу»

Також, за її словами, «ЄС» провела перемовини зі «Свободою» щодо об'єднання. У «Свободі» вже привітали рішення Звіробій знятись на користь їхнього кандидата.

Волонтерка у Telegram-каналі зазначила, що за патріотичний електорат на окрузі «доведеться жорстоко битись або домовлятись, щоб ішов хтось один».

«Логічно складатись на користь того, хто бере більший відсоток. Ми не збираємось тішити ворогів нашої держави махачем зі "Свободою"... Спільним рішенням з Петром Порошенком, після перемовин зі "Свободою, ми краще їх підтримаємо"», — зазначила Маруся Звіробій.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: