Мати бойовика ДНР працювала на окупантів. Потім влаштувалася в український інститут

У Горлівському інституті іноземних мов, що в місті Бахмут, працює мати проросійського бойовика.

Ольга Чорна раніше проводила пропагандистські заняття в ОРДО та поширювала в соціальних мережах антиукраїнські публікації, повідомляє "Вільне Радіо".

За словами директорки інституту Євгенії Білицької, Чорна працює у закладі на посаді культорганізатора.

Журналісти пишуть, що її син Сергій Іочков на прізвисько Велес у 2014 році брав участь в окупації міста Артемівськ. Пізніше населений пункт перейменували в Бахмут. Він загинув під час визволення міста.

"Душа моя сумом смертельним! 7 червня загинув мій син Сергій, загинув як герой, захищаючи свій край, своє місто від карателів", - написала Чорна в соцмережі.

Після звільнення міста жінка працювала вчителькою в окупованому Донецьку. Викладала Чорна російську мову і літературу.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

На YouTube у 2018 році з'явилося відео, де вона займається пропагандою на тлі символіки псевдореспубліки під час уроку політінформації. Ролик опублікували на каналі так званого міністерства інформації "ДНР".

"Дуже важливо в плані виховної роботи, патріотичної роботи проводити політінформації… Ми повинні знати, чим живе наша республіка. Які важливі, значущі події відбуваються… Чому я говорю дітям про те, що тільки люди з внутрішнім стрижнем, з позицією можуть будувати республіку, можуть забезпечити її благополуччя, можуть бути справжніми патріотами", - каже Чорна. Після її слів один з учнів заявляє, що він "категорично проти того, щоб Донбас повернувся в Україну".

Педагог знову повернулася у Бахмут та змогла працевлаштуватися в український інститут. На своїх сторінках у соцмережі Ольга продовжує публікувати пропагандистські публікації.

За словами директорки інституту, вирішувати ситуацію з Чорною мають правоохоронні органи, а не адміністрація вишу. Такої ж думки дотримується директорка департаменту освіти Донецької ОДА Тетяна Сідашева.

У КИєві вчителька побила у школі учня з аутизмом. Інцидент стався в інклюзивному класі школи №58 у Києві, де навчаються двоє дітей з інвалідністю. Учителька грубо штовхала й неодноразово била хлопчика з аутизмом. Усе відбувалося на очах в учнів. Таке в навчальному закладі начебто відбувається не вперше.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7