Мати вбила дочку-інваліда столом у лікарняній палаті

У США жінку заарештували за те, що вбила неповносправну доньку-підлітка столом під час відвідин її в лікарні, де та лікувалася від інфекції.

34-річну Джесіку Бортл звинуватили в нанесенні смертельних травм дочці. Вона вбила її лікарняним столом. Била її по тулубу й животу. Розтин показав, що травми дівчинки були схожі на ті, що залишаються після аварії. Про це пише The Independent.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

14-річна Жасмин Сінглетарі потрапила в лікарню Святого Серця 8 липня після того, як заразилася інфекцією. У неї не було будь-яких ушкоджень ребер і печінки. У дівчинки був нервово-м'язовий розлад.

У лікарні підліток померла від масивних травм ребер і печінки. Мати вбила її, вийшла з палати й пробувала вдати, що дочка померла сама. Але розтин показав, що дитина померла від травм живота і ребер Потім жінка розповіла, що ненавмисно убила дочку. Сварка між нею і донькою спалахнула, коли Жасмин зламала кольоровий олівець, що розлютило Бортл.

13 липня Жасмин перестала дихати після того, як знепритомніла. Попри спроби лікарів реанімувати її, дівчина померла за кілька хвилин.

Мати звинувачують у ненавмисному вбивстві. Триває суд. За неї виставлено заставу в $500 тис. Хоча бабуся дівчини також була в кімнаті, коли стався інцидент, її не звинувачують, і вона є свідком. Вона повторила історію дочки, що та розлютилася на внучку і вбила її лікарняним столом.

Терористи з ісламістського руху "Талібан" убили матір на очах її чотирьох дітей. Про це 17 серпня повідомила дочка вбитої.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

27