"Мав погану компанію, він курив усю цю хрень" - Сабо пригадав молодість Шевченка

Колишній головний тренер київського "Динамо" та збірної України Йожеф Сабо розповів, які проблеми виникали з Андрієм Шевченком на старті його кар'єри.

За словами Сабо, у теперішнього наставника "Дженоа" були проблеми, які могли коштувати його кар'єри футболіста.

"От дивіться, як зараз Луческу ставить Забарного із Сиротою, або Де Дзербі Мудрика. Я також довіряв Шевченку свого часу, витягнув його із третьої команди "Динамо". У Шевченка був момент, коли він міг просто зникнути, але я в нього вірив і ставив до складу. Якось приїхав я на тренування Динамо раніше. Підійшов до мене лікар і каже: "Йожефе Йожефовичу, у Шевченка знову підвищений тиск 180 на 150".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращий матч Шевченка. "Дженоа" зміг стримати "Аталанту"

Потім ми покопали і з'ясували, що Шевченко мав погану компанію, він покурював всю цю хрень. Раніше в Кончі-Заспі була лише одна дорога. Пам'ятаю, я їхав і повз мене промчав Шевченко під 180 км/год на спортивному Мерседесі, який недавно купив.

Я приїхав на базу, забрав у нього ключі від машини і пішов до Григорія Михайловича та Ігоря Михайловича Суркіса. Кажу: "Виручайте! Шевченко зв'язався з якимись хлопцями. Пропаде". Вони молодці, віддразу відреагували.

Мабуть, Ігор Михайлович поговорив із цими хлопцями. Вони йому не давали більше курити. Ще й баба була у Шевченка років на 15 старша. Усі сили віддавав. Після цього він став на ноги і перетворився на Шевченка, якого ми всі знаємо. Його батько якось сказав: "Андрюша, ти Сабо маєш поставити пам'ятник за життя", - сказав Сабо у коментарі FanDay.

Андрій Шевчено грав за "Динамо", "Мілан" та "Челсі". Вигравав чемпіонат України, Італії, Лігу чемпіонів та став володарем "Золотого м'яча".

2016 року почав тренерську кар'єру. Спочатку працював зі збірною України, а у листопаді 2021 року очолив "Дженоа".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

102