Мавпа вкрала і розкидала майже $1,5 тис

В індійському місті Джабалпур мавпа вихопила у чоловіка пакунок з грошима, $1345 в перерахунку, і втекла до найближчого дерева.

Тварина розкидала банкноти по жвавій вулиці, а люди кинулися їх збирати. Інцидент стався в минулі вихідні. Про це пише Hindustan Times.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Чоловік, у якого тварина вкрала гроші, їхав в авто-рикші з двома іншими. Пасажири потрапили в пробку і вийшли, щоб подивитися, через що затримка. Тим часом, мавпа побачила шанс, підбігла і взяла пачку, загорнуту в рушник. Вона залізла на дерево і струснула рушник, обсипаючи дорогу банкнотами. Місцеві кинулися збирати гроші. Попри відчайдушні спроби власника зупинити їх, майже половину грошей забрали інші.

Поліції не вдалося ідентифікувати людей, які збирали гроші, оскільки в районі немає камер спостереження. Офіційної заяви теж не було, бо єдиною обвинуваченої була мавпа.

За словами поліції, в цей район часто приходять мавпи, тому що місцеві дають їм їжу. Деякі також іноді заскакують в проїжджаючі авто.

Банда голодних мавп 12 серпня захопила магазин в тайському місті в відчайдушних пошуках їжі. Десятки приматів промахнулися, захопивши магазин запчастин для механіків.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!