"Має бути відповідь правоохоронців" - Офіс президента прокоментував інформацію про Мураєва

Британський уряд в деталях і персоналіях розуміє, що відбувається в Україні.

Про це сказав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк BBC, коментуючи повідомлення британського МЗС про плани Кремля "поставити" у керівництві України проросійську особу.

"Якщо подивитись на повідомлення з Британії, то треба визнати: вони не сказали нічого такого, що українці самі не розуміли про частину політичного спектра в Україні.

Коли почалась війна в 2014 році, керівництво Росії використало у своїх інтересах частину хоча і маргінальних, але все ж таки існувавших політичних і громадських структур, діячів", - заявив.

Таких діячів в ОП називають "політичними проксі для постійної атаки на українське суспільство зсередини".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мураєву треба не в Бонда рядитися, а в НКВДиста" - мережі гудуть про заяву британського МЗС

"За період 2014-19 років ця частина політичного спектра не тільки не зникла, але й посилилась", - сказав Подоляк і звинуватив у цьому попередню владу.

"Прізвища таких осіб, як Медведчук, Мураєв, інші подібні - це доволі небезпечна спадщина каденції Порошенка і тих помилкових кроків, які він зробив в політичній роботі. Просто порівняйте: де зараз Медведчук і де він був в 2018 році", - заявив.

Подоляк називав "відверто дивними" коментарі Мураєва про російські санкції проти нього.

"Російські санкції проти нього введені очевидно не тому, що Мураєв за незалежність України, а тому, що без дозволу конкурував з Медведчуком за можливість просувати інтереси Росії.

Яка ситуація зараз у відносинах між Мураєвим і Росією і чи збирався Мураєв стати новим "Аксьоновим" - має бути відповідь від правоохоронців", - резюмував радник керівника ОП.

22 січня Міністерство закордонних справ Великої Британії заявило, що Російська Федерація хоче привести до керівництва в Україні прокремлівську особу і що Кремль розглядає кандидатуру Мураєва.

США мають схожі з Великою Британією дані про плани Москви, повідомила американська телекомпанія CNN.

Мураєв назвав заяву британського МЗС "глупістю".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!