Мецгер отримав підозру

Голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер отримав підозру у справі про напад на журналістів "Схем".

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, повідомили в пресслужбі столичної прокуратури.

"4 жовтня 2021 року журналісти програми "Схеми" записували інтерв'ю з керівництвом одного із банків у приміщенні банківської установи. Під час запису, за словами представників ЗМІ, керівництво банку дало вказівку відібрати у них камери, знищити відеозаписи інтерв'ю та заборонити подальшу зйомку", - сказано в повідомленні.

Євген Мецгер у Facebook підтвердив вручення підозри та показав документ. Запевнив, що готовий у повному обсязі співпрацювати зі слідством.

"Правоохоронці сьогодні о 9 ранку приїхали до мене додому та вручили документ. Вчора вони чомусь приїжджали до приміщення банку, але я вже не мав законних підстав там знаходиться після того, як написав заяву про відсторонення від виконання обов'язків", - написав він.

І ще раз вибачився перед журналістською спільнотою та особисто перед Кирилом Овсяним та Олександром Мазуром.

У Києві 4 жовтня на журналістів "Схем" скоїли напад під час інтерв'ю з головою правління державного Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. За версією редакції, інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося одне запитання журналіста-розслідувача Кирила Овсяного.

В Укрексімбанку 5 жовтня відреагували на заяву про напад на журналістів. Звинувачення відкидали. І запевняли, що журналіст з оператором безперешкодно покинули приміщення банку, техніку в них ніхто не відбирав.

Того ж дня журналісти відтворили знищене відео. І вже 6 жовтня Мецгер заявив про складання повноважень на час слідства.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!