"Мені ніколи не хотілося стати паном, який щось вирішує" - сім цитат Бельмондо

Французький актор театру та кіно Жан-Поль Бельмондо здобув популярність після ролі у фільмі "На останньому подиху". Починав кар'єру з театральної сцени, а дебютував у кіно в 1957 році. Він зіграв у близько 100 фільмах і 40 театральних виставах. Бельмондо помер сьогодні у французькому Парижі на 89-му році.

Пропонуємо згадати сім найцікавіших цитат кінозірки.

"Мені завжди подобалося грати. Мені ніколи не хотілося стати паном, який щось вирішує".

"Коли я відзнявся в сцені, то стаю самим собою. Я живу секундою, я граю момент".

Треба йти своїм шляхом. Не думати ні про кого

"Що стосується якогось особливого секрету довголіття, то його немає. Я просто дуже хочу, щоб це тривало якомога довше, хочу жити".

"Дама - це жінка, яка знає, чого їй не слід знати, хоча вона це знає".

"Коли я вперше ступив на сцену, я дуже сумнівався. Сумнівався, коли знімався в своїх перших фільмах. Але завжди треба йти вперед, проявляючи сміливість".

"Спорт дуже добре допомагає позбутися від усіх шкідливих звичок".

"Треба йти своїм шляхом. Не думати ні про кого. Роби те, що хочеш. Кожен грає по-своєму".

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Жан-Поль Бельмондо народився 9 квітня 1933 року в творчій родині у французькій комуні Неї-сюр-Сен. Його батько був скульптором, а мати - художницею. Бельмондо часто позував татові, коли він створював купідонів. Статуї у вигляді янголів із обличчям актора можна й сьогодні побачити на фонтанах у Парижі.

В юності Бельмондо постійно влаштовував бійки. За хуліганство його тричі виключали зі шкіл. Згодом він зайнявся спортом. У 18 років став чемпіоном Парижа з боксу в напівсередній вазі. Увійшов до збірної Франції. Бельмондо настільки захопився боксом, що замислювався про спортивну кар'єру. Але все ж вирішив стати актором.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

2