Тема дня:

Мережею шириться масштабний челендж вдячності воїнам ЗСУ - як взяти участь

До 30-річчя Збройних Сил України Міністерство оборони та Генеральний штаб спільно з фондом "Повернись живим" запустили челендж "30 днів вдячності". Його мета показати кого та що захищають українські військовослужбовці.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у Facebook, який першим долучився до челенджа.

"Цим відео я хотів би нагадати, що понад сім років російсько-української війни ЗСУ захищають не тільки нашу країну, а й всю Європу. Я захищаю передусім наше майбутнє дітей і європейський вибір України", - написав Залужний.

До челенджа долучився і директор фонду "Повернись живим" Тарас Чмут.

Щоб долучитися до челенджа військовим, необхідно зняти відео тривалістю 5-10 с. У кадрі має бути військовий у повний зріст, який одягнений у форму й дивиться в камеру. Через кілька секунд після початку запису об'єктив камери потрібно перевести на того/те, що воїн захищає. Це можуть бути діти, символіка України або будь-якій інший прояв мирного життя.

Знімати та публікувати відео можна до 30 грудня, щоб подякувати воїнам ЗСУ за захист країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Луцик врятувала життя понад 200 військовим

Президент Володимир Зеленський надав звання Героя України та вручив орден "Золота Зірка" учаснику бойових дій у складі Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Дмитру Коцюбайлу, відомому за позивним "Да Вінчі".
Дмитро Коцюбайло - наймолодший командир штурмової роти ДУК ПС, який перебуває на фронті з початку російсько-української війни.
Як вітали героя - читайте за посиланням.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!