Метінвест прогнозує зростання продажу оцинковки в Україні на 20-25%

Група "Метінвест" планує збільшення продажів оцинкованого прокату в Україні на 20-25%, до 200 тис. т на рік. Зростання становитиме близько 40 тис. т вже у 2022 році, повідомили у пресслужбі компанії.

Про це повідомляє Uaprom.info.

Як зазначили в Метінвесті, позитивна динаміка очікується, зокрема, за рахунок збільшення поставок виробникам прокату з полімерним покриттям.

"За нашими оцінками, попит на оцинкований прокат для виробництва прокату з полімерним покриттям зросте на 60-80 тис. т у 2022 році і надалі збільшуватиметься до досягнення максимальних проектних потужностей за вже існуючими та новими лініями фарбування", - повідомили у пресслужбі .

Як очікують у компанії, це витіснить обсяги імпортного фарбованого рулону на користь вітчизняного.

"Ми вважаємо, що згодом за фактом введення нових потужностей Метінвест та наших партнерів Метипол, Модуль та Ютерм у структурі ринку збільшиться частка якісного полімерного прокату українського виробництва за рахунок зниження поставок, насамперед, низькоякісного прокату з цинковим покриттям 20- 60 г/м2 виробництва КНР", - зазначили в компанії.

Нагадаємо, 2021 року на базі ММК ім. Ілліча Групи Метінвест стартувало будівництво цеху холоднокатаного прокату, який також включатиме лінії з нанесення цинкових, алюмоцинкових та полімерних покриттів.

Перший етап будівництва завершиться до 2025 року та дозволить ММКІ випускати близько 400 тис. т холоднокатаного рулону, понад 600 тис т оцинкованого рулону та понад 140 тис т рулону з полімерним покриттям.

Після завершення всіх етапів будівництва потужності ММКД дозволять Метінвесту вивести на регіональний ринок до 300 тис. т на рік полімерної продукції, "включаючи постачання на ринок України, які, враховуючи нашу сильну позицію та розвинену складську мережу, можуть становити не менше 150 тис. т на рік", додали в компанії.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!