"Ми не повернемося під російський каблук" – Польща готується до вторгнення РФ

У Республіці Польща готуються до російського вторгнення.

Зокрема, модернізують бомбосховища, проходять курси з виживання і польових навичок. У старших класах почали вивчати поводження зі зброєю. Про це розповів засновник некомерційної організації, яка організовує курси з виживання та користування зброєю, Кшиштоф Войчик у матеріалі The Washington Post.

"Населення зняло рожеві окуляри. Люди надто довго думали, що нічого статися не повинно й армія фактично не потрібна", зазначив він.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Поляки активно готуються до ймовірної війни, яку може розпочати країна-агресорка Росія. Окрім навчань базовим польовим навичкам, також спрощують видачу ліцензій громадянам на зброю. У бомбосховищах, які продовжують модернізувати, може сховатися зараз 1 млн людей. Також з'являються штаби тероборони.

А до шкільної програми додають вивчення військової теорії та практики. З 13 років діти навчатимуться азам володіння зброєю. Прем'єр Матеуш Моравецький, перерізаючи стрічку стрільбища при школі, заявив: "Ми не повернемося під російський каблук".

У травні Польща побудувала на кордоні з Білоруссю перші 50 км огорожі заввишки 5 м. Конструкцію одразу ж пошкодили у двох місцях із білоруської сторони під парканом вирили дві траншеї. Невідомий розпиляв металеві деталі в одному з прольотів. Отвір вийшов приблизно 30 см завширшки.

Поляки планували завершити будівництво 30 червня. У загорожі передбачено 24 отвори для великих звірів, 140 отворів для невеликих тварин, а також водопропускні труби.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

17