МіГ-29 впав на житлові будинки, є жертви

Факт аварії підтвердили в Міністерстві національної оборони Польщі.

У Польщі розбився винищувач Міг-29. Страшна авіакатастрофа сталася в ніч на 6 липня у Вармінсько-Мазурському воєводстві на північному сході країни.

Факт аварії підтвердили в Міністерстві національної оборони Польщі.

Відомо, що винищувач здійснював політ в рамках нічного чергування. Відзначається, що повітряне судно впало недалеко від населеного пункту у Вармінсько-Мазурському воєводстві. Більш того, літак звалився всього в 500 метрах від житлових будинків. Ніхто з мешканців не постраждав.

Пілоту винищувача вдалося катапультуватися в околицях міста Сакув в 18 км від Мальборка. Однак він не вижив. Тіло 33-річного пілота знайшли біля винищувача.

При цьому наголошується, що у льотчика було достатньо досвіду. Він налітав у загальній складності 800 годин, з них 500 на Міг-29. В даний момент з'ясовуються всі подробиці катастрофи. Вже відомо, що Міг-29 належав 22-ї тактичній авіабазі.

Варто відзначити, що Міг-29 — радянський багатоцільовий винищувач четвертого покоління. Був основним багатоцільовим винищувачем країн Варшавського договору та СРСР протягом 80-х років XX ст. Зараз знаходиться на озброєнні багатьох країн світу, в тому числі і України.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

110