Мільйонери не можуть "викурити" бездомного, який оселився навпроти

Мільйонери-домовласники в Новій Зеландії намагаються і не можуть виселити бездомного, який живе в печері навпроти. За їх словами, він "псує їм вигляд" з будинків на березі моря.

Чоловік з племені маорі, відомий як Авхі, 64 роки, почав жити в печері через дорогу від багатих домовласників в новозеландському пляжному містечку Маунт-Маунгані в минулому році. Про це пише The Sun.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Дім" Ахві видно з великих терас величезних будинків в двох кроках від одного з найвідоміших пляжів в країні. Усередині графітової печери є ліжко, набір полиць і навіть килимок на підлозі. Іграшкові машинки і плюшеві ведмедики, залишені дітьми на пляжі, прикрашають вхід до печери.

Авхі сказав, що після того, як його вигнали з сусіднього парку на початку пандемії, він просто хотів "де-небудь зігрітися". З тих пір, як оселився в печері, багаті сусіди борються за його виселення. Навіть заручилися підтримкою місцевого депутата.

Мільйонери скаржаться, що приятелі Ахві п'ють і шумлять до ранку в печері. Що вони проникають на прилеглі будівельні майданчики, і навіть влаштовують там пожежі.

"Якби у мене була іпотека на кілька мільйонів доларів, я б відчув те саме, захотів виселити такого сусіда. Визнаю, це складно, і ми не хочемо втратити співчуття. Це сумна історія. І також досить точна метафора для міста - у нас чи не найдорожча нерухомість в Новій Зеландії, але також бездомність та соціальні проблеми", - каже депутат.

Виконавчий директор місцевої міської ради каже, що скарги передали в поліцію. Авхі відвідали поліцейські і працівники міськради, але вони не можуть його виселити, оскільки там немає житла.

"Я не збираюся жити тут вічно тут, але хотів би залишитися якомога довше, поки не настане час, не знайду щось краще", - каже Ахве.

Благодійна організація для бездомних "Під зорями" піклується про нього - приносить їжу.

Авхі раніше працював в лісовому господарстві, будував будинки. Його сім'я була з цього міста. Ходив тут в школу, поїхав, одружився, мав п'ять дітей. Мати померла і повернувся додому. З родиною та дітьми посварився, оселився в рідному місті. Каже, що йому подобається бути бездомним. Ахві катається на старому велосипеді та привчив цуценя. Живе в печері вже більше 18 місяців.

Фотограф родом зі Львова Юрій Дячишин звинуватив французький бренд Vetements в плагіаті. У колекції одягу весна-літо на 2022 рік показали образи, які схожі на знімки львівського бездомного Славіка. Той став відомим завдяки серії Slavik's fashion, яку зняв Дячишин ще в 2011-2013 роках.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

9