Міська влада просить роботодавців терміново запровадити дистанційку для співробітників

Київських роботодавців закликали за можливості перевести на дистанційну роботу працівників.

Причина - стрімке збільшення захворюваності на коронавірус, повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Якщо дистанційний режим роботи запровадити неможливо, то необхідно провітрювати частіше приміщення, слідкувати за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. У разі появи перших симптомів застуди залишатися вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко одужав від коронавірусу і розповів про симптоми

"Усі ці заходи можуть значно знизити швидкість розповсюдження вірусу серед населення столиці", наголосила Старостенко.

За словами чиновниці, стрімке поширення коронавірусу змушує місто максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Старостенко нагадала, що Covid-штам Omicron дуже заразний. Знизити ризик інфікування можна лише дотримуючись санітарних правил: масковий режим, дистанція та гігієна рук.

За минулу добу, 20 січня, в Україні зафіксували 20 156 нових випадків Covid-19. Це найбільший показник за зиму. Госпіталізували 2226 осіб, померли - 150 людей, одужали - 4486 хворих.

Станом на 21 січня у столичних лікарнях перебувають 743 пацієнти із підтвердженим Covid-діагнозом 45 з підозрою на захворювання. Серед усіх - 83 дитини. Загалом у важкому стані 452 пацієнти. На ліжках інтенсивної реанімації перебувають 125 хворих. 17 під'єднані до апарату штучної вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 578 хворих.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!