Можливість замінити вугілля газом є тільки для однієї ТЕС — Міненерго

Можливість заміщення вугілля газом в першу чергу запроваджена саме для луганської ТЕС.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України у Facebook.

Через блокування Росією постачання вугілля залізничним шляхом, для цієї ТЕС немає наразі іншого способу забезпечити достатній запас палива, крім замінити вугілля на газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Каталонці у Барселоні протестують проти збільшення іспанської мови у школах

Там заявили, що через блокування Росією постачання вугілля залізничним шляхом, для цієї ТЕС поки що немає іншого способу забезпечити достатній запас палива, крім замінити вугілля на газ.

"Цей механізм забезпечить беззбитковість діяльності з виробництва електричної енергії на луганській ТЕС при використанні як паливо природного газу і застосовуватиметься лише на період можливої відсутності у достатніх обсягах запасів вугілля на складах через дії Російської Федерації", йдеться у заяві.

16 грудня Служба безпеки повідомила уряд, що Україна за крок до зупинення підприємств теплогенерування, які забезпечують опаленням цілі регіони, через критично низькі запаси вугілля.

Із початком опалювального сезону в Україні ситуація з накопиченням вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ погіршилася. Станом на 13 грудня на жодній теплоелектростанції не дотримані мінімальні вимоги щодо запасів вугілля.

У свою чергу в уряді заявили, що розв'язали проблему з дефіцитом вугілля.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

19