МТС продає "Vodafone Україна" за $ 734 млн

Операцію МТС зробить через дочірню компанію Allegretto Holding Sarl, зареєстровану в Люксембурзі

ПАТ МТС уклала угоду про продаж дочірній компанії азербайджанського мобільного оператора Bakcell OOO Telco Solutions and Investments свого бізнесу в Україні, що працює під брендом "Vodafone Україна".

Сума угоди становить $ 734 млн.

"Угода комплементарна оновленій стратегії МТС, яка передбачає концентрацію зусиль на російському ринку, що генерує більше 90% виручки групи, і розвиток на основі базового телеком-бізнесу комплексу сучасних цифрових сервісів. З урахуванням незначної частки українського бізнесу в масштабі групи МТС збереже привабливий рівень дивідендних виплат в рамках прийнятої на початку року політики", - розповів президент МТС Олексій Корня.

Покупку зробить міжнародна група компаній NEQSOL Holding (в яку входить телекомунікаційна компанія ТОВ Bakcell).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Зеленський визначив зовнішньополітичний вектор України та порівняв країну з Apple

"З придбанням Vodafone Україна, другого на ринку України телекомунікаційного оператора, ми продовжуємо стратегію розширення міжнародної присутності та входження на нові ринки компаній, що входять в групу NEQSOL Holding. Телекомунікаційна галузь стоїть серед пріоритетних напрямків роботи нашої групи, тому ми постійно інвестуємо в інноваційні та надійні телекомунікаційні рішення", - прокоментував покупку Юсиф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.

Операцію МТС зробить через дочірню компанію Allegretto Holding Sarl, зареєстровану в Люксембурзі. Азербайджанській компанії відійде зареєстрована в Нідерландах Preludium BV, яка, в свою чергу, виступає єдиним акціонером "Vodafone Україна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Україна скасовує візи ще з однією екзотичною країною

Як відомо, в третьому кварталі цього року на "Vodafone Україна" доводилося 3,2% загальної виручки МТС, або 4,3 млрд рублів. Компанія обслуговувала 19,8 млн абонентів мобільного зв'язку, або близько 20% від загальної кількості абонентів групи. На Росію припадало 91% виручки і 74% в абонентській базі МТС.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: