Мирослава Гонгадзе повернеться до Києва

Керівниця американської служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе очолила представництво мережі у Східній Європі.

Вона переїде працювати в Київ у 2022 році, йдеться в повідомленні "Голосу Америки".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти звернулися до влади під час вшанування пам'яті Гонгадзе

"На новій посаді вона координуватиме висвітлення подій у регіоні, що перебуває під загрозою гібридної війни і дезінформації. Поки російські війська гуртуються вздовж українського кордону і в загарбаному Росією Криму, Гонгадзе висвітлюватиме для глобальної аудиторії агресивну поведінку Кремля у Східній Європі, так само, як і наслідки російського та китайського впливів у регіоні", - повідомляє "Голос Америки".

Гонгадзе долучилась до "Голосу Америки" у 2004 році. Недавно завершила річне навчання на стипендії фундації Nieman у Гарварді, де досліджувала стратегії висвітлення російської інформаційної війни.

"Для мене честь продовжити 17-річну кар'єру у "Голосі Америки" на новій посаді керівниці представництва у Східній Європі. "Голос Америки" вже відіграє важливу роль для України як варте довіри джерело новин і зразок неупередженої, заснованої на фактах журналістики. Рада зайнятись висвітленням подій в Україні, яка є головним полем бою світової війни за демократію, та в усьому регіоні", - заявила Гонгадзе.

У Києві, в Іллінському сквері відбулася Акція пам'яті Георгія Гонгадзе. Захід відбувся 16 вересня.