На даху хмарочоса і в пшеничному полі -Alena Omargalieva представила сольний кліп

Більше 25 годин тривали зйомки дебютного сольного відеокліпу Alena Omargalieva на сингл "Малинове вино", який вже встигли завантажити у свої плейлисти десятки тисяч слухачів. Артистка постає у відео в 5-ти розкішних образах - кожен з них уособлює емоції Героїні, яка переживає нещасливе кохання.

Мрійлива втікає від себе і реальності, зухвала і нещадна, спокуслива і відчайдушна - таку Alena Omargalieva глядачі побачать в її сольній роботі. Кожному характеру Героїні була відведена особлива локація. Зйомки почались на світанку на даху хмарочоса, зеніт припав на пшеничне поле, а закінчили - під ранок наступного дня у вишуканих двоповерхових апартаментах.

Я прожила ціле маленьке життя на зйомках "Малинового вина". Було страшенно холодно, коли ми почали знімати в басейні на даху, а під час зйомки в полі ми згорали під палючим сонцем, температура повітря була вище 35 градусів! - поділилася Alena Omargalieva. - Символічно, і моя героїня переживає в кадрі весь спектр емоцій і почуттів, які викликав у неї зраду коханого: від розгубленості до байдужості і рішення йти далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Злата Огнєвіч позувала у прозорій накидці 

Режисером відео став Олексій Островой, який раніше знімав роботи на дуетні сингли TamerlanAlena, а також сам Tamerlan. Співачка розповіла, що свій перший сольний кліп змогла довірити тільки команді, з якою добре знайома і впевнена, що вони на одній хвилі.

Нагадаємо, у минулому році дует TamerlanAlena відсвяткував 10 років творчого шляху. У середині поточного року Alena Omargalieva заявила про початок сольного проекту і випустила дебютний сингл "Малинове вино", який відразу і впевнено закріпився на радіохвилях. Артисти запевняють, що початок сольного шляху Альони не виключає успішне існування дуету TamerlanAlena, а так це чи ні стане зрозуміло тільки з часом.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: