На день раніше: Microsoft випустила фінальну Windows 11

Компанія Microsoft випустила нову операційну систему Windows 11 за день до запланованого терміну.

Вихід нової версії мав відбутися 5 жовтня, але вона стала доступною вже у понеділок, 4 жовтня, повідомляє The Verge.

"Усі, хто нещодавно придбав компʼютери зі встановленими Windows 10, можуть безкоштовно оновити операційну систему до наступної версії", - йдеться у повідомленні.

Іншим користувачам запропонують оновити програмне забезпечення поступово, за умови, що їхні компʼютери відповідають мінімальним системним вимогам.

Microsoft заявляє, що Windows 11 - "найбільш захищена" ОС компанії. Система тепер займає на 40% менше місця і працює ефективніше завдяки покращенням роботи з фоновими завданнями.

Сервіс Microsoft Teams тепер інтегрований прямо в Windows 11. Його можна знайти на панелі завдань. Нова ОС краще працюватиме на декількох моніторах, запам'ятовуватиме розташування додатків в різних вікнах і відновлюватиме їх при підключенні. Також у браузері з'явилася опція, що дозволяє перемикатися між горизонтальним і вертикальним розташуванням вкладок.

У компанії очікують, що люди перейдуть на нову версію ОС до середини 2022 року.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

4 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. Проблеми в роботі торкнулися також месенджера WhatsApp і багатьох інших сервісів. Збій викликало видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті. Вчора їх видалили з таблиць глобальної маршрутизації, а через кілька годин виникла помилка в конфігурації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!