На Донеччині загарбники придумали новий спосіб "мобілізації" ‒ використовують воду

У тимчасово окупованій Макіївці Донецької області централізованого водопостачання немає. Загарбники там роздають воду в пляшках.

І водночас вручають місцевим чоловікам повістки, повідомляє Центр національного спротиву.

Видають воду з 9:00 до 15:00. Щоб її отримати, потрібно пред'явити паспорт з пропискою або свідоцтво про народження, якщо воду бере дитина.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"У чоловіків також перевіряють наявність позначки про взяття на облік у "військкоматі". Також зафіксовані випадки, коли чоловіки отримували повістки в черзі по воду. Тобто ворог використовує кризу в регіоні як метод виявлення чоловіків для поповнення свого війська", ‒ ідеться в повідомленні.

Центр національного спротиву закликає мешканців тимчасово окупованих територій покинути регіон і не ставати ресурсом для окупантів.

На тимчасово захоплених територіях російські окупанти продовжують грабувати місцевих жителів. З місцевих магазинів Нової Каховки на Херсонщині російські загарбники вивозять весь товар і обладнання, включно з морозильними камерами й касовими апаратами. Про це вранці 4 грудня повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Російські загарбники продовжують робити провокації, щоб звинуватити українських військових у нібито знищені цивільної інфраструктури на тимчасово захоплених територіях. У зайнятій ворогом Михайлівці Запорізької області окупанти підпалили будівлю місцевого вищого професійного училища, а вину переклали на Сили оборони України.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

164