На Харківщині росіян продовжують виловлювати по всіх лісах – МВС

На деокупованих територіях в Харківській області кожен день продовжують відловлювати російських солдатів, які відбилися від власних підрозділів під час відступу окупантів.

Росіяни сидять і голодують по лісах, голод змушує їх виходити до людей, розповів заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

"З перших днів війни після звільнення населених пунктів Харківської області поліцією встановлена мережа блокпостів", - зазначив він.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Крім явних і потенційних колаборантів, яких щодня затримували до 40 осіб і передавали надалі Службі безпеки України, в лісах щодня виявляються російські військові.

Відзначається, що окупанти голодують в лісах; через голод вони виходять в населені пункти, де їх моментально затримують співробітники правоохоронних органів. Надалі за рахунок цих військовополонених поповнюється обмінний фонд, в їх відношенні повністю дотримується Женевська конвенція.

Тим часом українські правоохоронці виявили в Харківській області чергову катівню російських окупантів. Місце воєнних злочинів росіян виявили в селі Піски-Радьківські.

З початку контрнаступу у вересні Збройні Сили України звільнили на Харківщині 454 населених пункти. Там правоохоронці виявили 18 місць, де російські окупанти катували українських громадян і вбивали їх.

На місці масового поховання у звільненому місті Ізюмі виявили понад 450 тіл людей зі слідами насильницької смерті та тортур.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

142