На кордоні з Польщею утворилися кілометрові черги вантажівок

На тлі запровадження нових умов перетину польського кордону на автомобільних пунктах пропуску України з Польщею скупчилося близько 500 вантажівок.

Транспортний колапс спостерігають протягом останніх двох діб, повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм у Facebook. Біля КПП вишикувалися черги завдовжки кілька кілометрів.

"У ніч з 14 на 15 грудня уряд Польщі посилив карантинні обмеження. Тепер для в'їзду на територію Польщі водії вантажного транспорту повинні пред'явити негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 24 години", - зазначив заступник міністра.

На пунктах пропуску Ягодин транспортний потік впав на 400%, у Краковці завернули 70% усього вантажного транспорту.

Водночас Волинські держадміністрація, облрада та місцеві працівники прикордонної й митної служби оперативно відреагували на ситуацію й зробили усе можливе, аби захистити перевізників, додав Найєм. На пунктах пропуску почали роботу державні лабораторії для проведення ПЛР-тестування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Італія заборонила в'їзд майже усім українцям

15 грудня Польща запровадила для українців нові правила в'їзду в країну. Для перетину кордону навіть Covid-вакцинованим громадянам необхідно тепер робити ПЛР-тест.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

39