На окупованих територіях перебуває до 800 російських генералів і офіцерів - розвідка

На території ОРДЛО постійно перебуває від 600 до 800 російських офіцерів та генералів.

Кадрові військові РФ перебувають на командних посадах першого та другого армійських корпусів російських окупаційних військ, повідомляється в Facebook Головного управління розвідки Міноборони.

Після бойових дій на території України генерали та офіцери збройних сил РФ отримують державні нагороди та кар'єрне зростання у російській армії.

У жовтні-листопаді цього року відбулася ротація вищого керівного складу другого армійського корпусу. Зараз є новий командувач корпусу, який також прибув з Росії. Змінилися командири окремих бригад. І цей процес відбувається постійно.

Перший та другій армійські корпуси російських окупаційних військ формували на базі батальйонних-тактичних груп ЗС РФ, які зайшли на територію України у серпні та вересні 2014 року. Роль і місце цих корпусів чітко визначено в планах застосування ЗС Росії проти України та передбачають ведення ними як оборонних, так і наступальних операцій, повідомляє ГУР МО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія продовжує стягувати війська на кордоні з Україною - розвідка США

Уздовж кордону з Україною на кінець листопада Росія зосередила близько 92 тис. військових і значну кількість техніки у своїх західних областях та окупованому Криму. Українська й американська розвідки попереджають, що Кремль може готувати повномасштабне вторгнення. Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що воно може розпочатися у січні-лютому 2022 року. Офіційно Москва це заперечила. Проте висловлювання деяких кремлівських посадовців свідчать про протилежне.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

124