На Росію чекають неприємні "сюрпризи" - міністр оборони

Міністр оборони Олексій Резніков заявив про прогрес у постачанні Україні артилерії 155-мм.

Про це повідомив за підсумками зустрічі керівників оборонних відомств у форматі "Рамштайн-2".

"Ми констатували прогрес у постачанні артилерії 155-мм та окреслили першочергові потреби українських захисників. Якщо на першій зустрічі головними словами були timing і transition, цього разу додалося ще слово coordination. Ми зосередимо зусилля на тому, щоб міжнародна підтримка давала максимальний ефект", - написав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захистили Київ, Харків та потопили "Москву" - три місяці війни у фотографіях

Україна дістала підтвердження щодо посилення берегової оборони.

"Ідеться про пускові установки й протикорабельні ракети Harpoon. Також ішлося і про інші приємні сюрпризи, які посилять потужність української армії, і будуть неприємними для ворога. Але про це - згодом", - завив Резніков.

Усі учасники зустрічі висловили непохитну підтримку Україні у війні з Росією та захоплення героїзмом і професіоналізмом наших ЗСУ, розповів міністр.

Україні передадуть протикорабельні ракети "Гарпун", пускову установку для них. Також ударні гелікоптери, танки й ракетні системи.

Раніше президент Володимир Зеленський сказав, що очікує від онлайн-зустрічі міністрів оборони рішення про передачу Україні американських реактивних систем залпового вогню MLRS.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!