На тлі збою у Facebook до Telegram приєдналися понад 70 млн користувачів

4 жовтня месенджер Telegram зафіксував рекордний приріст нових користувачів на тлі масштабного збою в роботі Facebook, Instagram і WhatsApp.

До Telegram приєдналися понад 70 млн користувачів, заявив 5 жовтня засновник месенджера Павло Дуров.

"Telegram випереджає конкурентів на світлові роки. Я пишаюся тим, як наша команда впоралася з безпрецедентним зростанням. Месенджер продовжував бездоганно працювати для більшості наших користувачів. Водночас деякі користувачі з Північної та Південної Америки, можливо, помітили низьку швидкість додатку, оскільки мільйони користувачів з цих континентів саме реєструвалися у Telegram", - зазначив він.

У січні кількість активних користувачів перевалила за 500 млн. Після блокування акаунта експрезидента США Дональда Трампа у Twitter його прихильники масово перейшли у Telegram. За три дні месенджер встановили понад 25 млн користувачів.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

4 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. Проблеми в роботі торкнулися також месенджера WhatsApp і багатьох інших сервісів. Збій викликало видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті. Вчора їх видалили з таблиць глобальної маршрутизації, а через кілька годин виникла помилка в конфігурації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!