Тема дня:

На залізничних вокзалах відкриють пункти Covid-вакцинації

На залізничних вокзалах усіх обласних центрів та великих міст розгорнуть пункти вакцинації проти коронавірусу.

З 23 жовтня, крім раніше відкритих, почали працювати пункти вакцинації на вокзалах Івано-Франківська та Маріуполя. Про це повідомляє Укрзалізниця.

"Спільно з МОЗ ми розгортаємо пункти вакцинації в ключових транспортних хабах країни: вокзалах, аеропортах, автовокзалах, найбільших поштових відділеннях. Пункти вакцинації вже діють на 10 вокзалах, сьогодні ще додадуться Маріуполь та Івано-Франківськ, з понеділка відкриється центр вакцинації в аеропорту Борисполя.

Ми просимо пасажирів із розумінням поставитися до обмежень, які насправді вже рятують життя: лише за дві доби вдалося виявити майже 300 інфікованих осіб, які мали сідати у потяг", - зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступного року українці будуть проходити повторний курс вакцинації від Covid-19 - МОЗ

З 25 жовтня пункти вакцинації почнуть працювати на залізничних вокзалах у таких містах:

- Херсон;
- Ковель;
- Кривий Ріг;
- Нікополь;
- Подільськ;
- Миколаєв;
- Чернівці;
- Роздільна.

Пункти вакцинації відкрили на залізничних вокзалах Києва (2 пункти), Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Ніжина, Коростеня, Рівного, Хмельницького та Ужгорода.

На 10 залізничних вокзалах цілодобово працюють пункти експрес-тестування: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Тут невакциновані пасажири можуть зробити експрес-тест та отримати довідку, що в разі негативного результату буде підставою для посадки в поїзд. Ця послуга для пасажирів, які мають квиток на поїзд, коштує 350 грн. Від початку їх функціонування - 21 жовтня - зробили понад 4 тисяч тестів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!