НАБУ перевіряє транзакції Приватбанку, про які йдеться в Pandora Papers

Національне антикорупційне бюро перевірить усі фінансові транзакції Приватбанку. Зокрема ті, які згадані в Pandora Papers.

За результатами розслідування ухвалять відповідне рішення, повідомили в НАБУ, передає Укрінформ.

"У рамках розслідування детективи досліджують усі транзакції фінансової установи. Зокрема й ті, які згадані в матеріалі міжнародного консорціуму журналістів", - ідеться в повідомленні.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Низка світових ЗМІ 3 жовтня опублікували розслідування на базі масштабного витоку конфіденційних документів, відоме як Pandora Papers. Pandora Papers - глобальний витік документів, з яких стало відомо про секретні активи, таємні угоди й приховані статки найбагатших людей світу. У Pandora Papers зібрана інформація про активи й таємні угоди 130 найбагатших людей світу, серед яких понад 30 топполітиків. Над документами Pandora Papers працювала команда з понад 600 журналістів зі 117 країн світу - члени The International Consortium of Investigative Journalists. Від України над цими проєктами працювало й працює "Слідство.Інфо".

Показ розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Володимира Зеленського й про "брудні" гроші олігарха Ігоря Коломойського "Офшор 95" мало не зірвали після дзвінка із погрозами, який надійшов у КМДА. Чоловік, який телефонував, заявив, що він з СБУ. У стрічці йдеться, що президент Зеленський і найближче оточення можуть бути причетними до переказів $40 млн від структур, пов'язаних з олігархом Коломойським. Імовірно, ідеться про гроші, виведені з Приватбанку колишніми власниками.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!