НАБУ затримало брата голови ОАСК Павла Вовка на хабарі у 100 тис дол

Він і ще один адвокат обіцяли за 100 тис. дол. США та через голову ОАСК вирішити питання з одним із суддів ОАСК про позитивне рішення у справі за позовом суб'єкта господарювання.

Національне антикорупційне бюро затримало брата голови Окружного адміністративного суду Павла Вовка на хабарі. Сума хабаря складає $100 000, гроші нібито мали передати самому голові ОАСК, пише видання INKORR.com

У пресслужбі НАБУ підтвердили, що затримали близького родича голови ОАСК. 

НАБУ та САП викрили "на гарячому" двох адвокатів, які обіцяли за 100 тис. дол. США та через голову ОАСК вирішити питання з одним із суддів ОАСК про позитивне рішення у справі за позовом суб'єкта господарювання. Детективи НАБУ здійснюють обшуки у приміщенні суду та за місцем проживання адвокатів. Один із них є близьким родичем голови ОАСК. Наразі це вся інформація, яку ми можемо розголосити з огляду на таємницю слідства", - зазначили в НАБУ. 

Ім'я брата голови ОАСК – Юрій Зонтов, він є адвокатом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Аваков погодив майже півмільйона допомоги керівникам Нацполіції

Сам Вовк у Facebook написав про те, що нині НАБУ проводить обшуки в приміщенні ОАСК. Він написав, що чекає на якусь "фантастичну історію", нібито кимось вигадану проти нього і суду. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

371