Нацполіція отримала два нові французькі гелікоптери

Національна поліція України отримала від французької компанії Airbus Helicopters два нові вертольоти Н-145 у версії D3.

Про це повідомляє МВС.

"Сьогодні, 21 грудня, до Києва прибули два гелікоптери Н-145 (D3) компанії Airbus Helicopters. Ними укомплектують авіаційні підрозділи Національної поліції України", - йдеться у повідомленні.

В арсеналі Нацполіції вже є гелікоптери типу Н-145, але сьогодні прибули нові машини у версії D3. "Вони мають п'ять лопатей, покращену електроніку, витримують більші навантаження та мають покращену стабілізацію повітряного судна", - вказали в МВС.

У міністерстві нагадали, що постачання гелікоптерів Airbus здійснюється відповідно до угоди між урядами України та Франції з метою створення Єдиної системи авіабезпеки та цивільного захисту в нашій країні. Відповідний контракт між МВС та компанією Airbus Helicopters було укладено 29 серпня 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В США відправили перший танк українського виробництва

До квітня 2022 року на озброєння військово-морських сил України надійде дивізіон протикорабельних комплексів крилатих ракет "Нептун".

Ракети обладнані цифровими засобами зв'язку та стріляють на відстань до 300 км. Цей комплекс базується на цифрових засобах зв'язку й має невелику площу розсіювання, а ракета летить на висоті до 3 м над рівнем моря.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

26