Нацрада проведе перевірку NewsOne

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України позапланово перевірить український телеканал NewsOne, який належить політику та куму Путіна Віктору Медведчуку, через намір провести так званий телеміст з російським телеканалом.

Під час засідання член Нацради Сергій Костинський заявив про необхідність провести відповідну перевірку та вжити заходів. «Настав час для абсолютно жорстких дій щодо телеканалів, які здійснюють психологічні операції щодо українців і української державності», – сказав він.

Нацрада також вирішила створити робочу групу за участю представників СБУ, РНБО, НАБУ і НАЗК, яка займатиметься протидією антиукраїнській діяльності в ЗМІ.

Нагадаємо, в неділю, 7 липня, ведучий програми «Вісті тижня» на кремлівському пропагандистському каналі «Росія-24» Дмитро Кисельов анонсував проведення телемосту «Треба поговорити». Його російські пропагандисти збиралися провести спільно з телеканалом NewsOne, який пов’язують з оточенням кума російського президента Володимира Путіна Віктором Медведчуком