Надя Дорофєєва розповіла відносинах з Позитивом, які не відбулись

Солістка української групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва розповіла в ефірі "Слава +" про зірвані відносинах з колегою Позитивом.

Співачка розповіла, що на початку проекту "Время и Стекло" у неї з Позитивом склалася взаємна симпатія, проте їх відносини так і не відбулися. Надя розповіла, що є 3 причини, які завадили виконавцям бути разом. Першою причиною стало те, що на початку зоряного шляху обидва соліста думали виключно про кар'єру; по-друге, як Дорофєєва, так і Позитив перебували на той момент у відносинах; а по-третє - у співаків абсолютно різні погляди на життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Група "Время и Стекло" випустила кліп на пісню "Лох"

Крім того, співачка розповіла, що для взаєморозуміння і хороших відносин з Позитивом їм знадобилося близько 4-х років: вони навчилися приймати індивідуальність один одного, що призвело до хорошим взаєминам. Надя Дорофєєва зазначила, що на початку між ними було багато конфліктів, більшість з яких навіть не торкалися роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Настя Каменських підкорила неоновим образом в "мексиканській компанії"

Виконавиця розповіла, що їм з Позитивом було далеко не до відносин, так як існувало занадто багато конфліктів і неприємних ситуацій. У приклад Надя привела випадок з концертного автобуса, коли вона намагається поспати, а Льоша любить веселиться до ранку, що звичайно ж заважало Дорофеєвої.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!