Напад на журналістів "Схем": відео додали до справи. Скоро будуть підозри

Поліція долучила відео до справи за фактом нападу на журналістів "Схем" в Укрексімбанку.

Найближчим часом потерпіла сторона передасть й оригінал відновленого відеозапису, який також буде долучений до матеріалів провадження та направлений на експертизу. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський сьогодні, 6 жовтня.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Поліція вже долучила до матеріалів розслідування відео з кабінету голови правління Укрексімбанку, на якому зафіксовані протиправні дії групи осіб щодо журналістів. Впевнений, що розслідування не забере багато часу і незабаром будуть пред'явлені підозри. Від себе додам, що така поведінка щодо співробітників ЗМІ неприпустима у демократичному суспільстві й отримає належну правову оцінку правоохоронців і суду", - сказав Денис Монастирський.

Справу розслідують як перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

У Києві 4 жовтня на журналістів "Схем" скоїли напад під час інтерв'ю з головою правління державного Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. За версією редакції, інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося одне запитання журналіста-розслідувача Кирила Овсяного.

В Укрексімбанку 5 жовтня відреагували на заяву про напад на журналістів. Звинувачення відкидали. І запевняли, що журналіст з оператором безперешкодно покинули приміщення банку, техніку в них ніхто не відбирав.

Того ж дня журналісти відтворили знищене відео. І вже 6 жовтня Мецгер заявив про складання повноважень на час слідства.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!