NASA обрало Nokia для створення першої мережі зв'язку на Місяці

Фінська Nokia Corp. обрана партнером Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) зі створення першої мережі LTE на Місяці.

Як повідомляється у прес-релізі Nokia, лабораторія Bell Labs, яка належить компанії, братиме участь у створенні та розгортанні мережі на поверхні Місяця до кінця 2022 року, пише видання INKORR.com

У Nokia зазначили, що ця мережа дасть змогу здійснювати функції дистанційного керування місяцеходами, надасть можливості навігації у режимі реального часу та передачі відео високої роздільної здатності.

"Мережа LTE Nokia, яка є попередником 5G, ідеально підходить для забезпечення бездротового зв'язку для будь-якої роботи, яку мають виконувати астронавти", - йдеться у повідомленні компанії.

У компанії заявили, що її технології були спеціально розроблені, щоб "витримати важкі умови запуску та посадки на Місяці, а також працювати в екстремальних космічних умовах".

Nokia спільно з Intuitive Machines працюватиме над інтеграцією системи у космічний апарат, який доставить її на Місяць.

Передбачається, що створення мереж зв'язку стане важливим компонентом програми польотів на Місяць Artemis, які NASA збирається здійснити у найближчі роки.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: