Настя Каменських назвала продукти, відмова від яких допомогла їй схуднути

Схоже, що Настя Каменських і її чоловік Потап вирішили провести карантин з користю для тіла - займаючись спортом і приділяючи особливо пильну увагу своєму харчуванню. Сьогодні вранці зірка провела відкрите онлайн-тренування , а на днях в новому Влозі розповіла про свою дієту, якої вони з Потапом дотримувалися під час відпочинку в Мексиці. Ці ж принципи застосовні і до звичайного життя зірок.

Питний режим:

«Вода протягом дня - це найголовніше. Я довго до цього звикала. Раніше я ще пила солодку воду, чай-каву, і не розуміла, навіщо взагалі ця вода».

Сніданок:

«Сніданок важливий, тому що дає заряд на кожен день. Вдома ми намагаємося не вживати лактозу. Замість цього купуємо йогурт і сир з овечого молока, тому що вони вважаються безлактозними».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   DJ Nana вразила ніжним образом у в'язаному платті

Перекушування:

«Фрукти можна їсти тільки вранці, потім протягом дня ми не вживаємо солодке. Кава п'ю з мигдальним молоком».

Вечеря:

Пара, як правило, вечеряє рибою або морепродуктами на грилі і салатом. «Таким чином, ти лягаєш спати трохи голодним» , - пояснила красуня.

Алкоголь:

«Алкоголь має жахливо руйнівну властивість. Алкоголь - це зайві і непотрібні калорії. Ми з Потапом вирішили на цьому відпочинку не пити, і у нас виходить» .

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: