Настя Каменських у відвертому вбранні представила новий кліп

Настя Каменських представила світу своє нове творіння в вигляді кліпу.

Відповідна інформація з'явилася на офіційній сторінці співачки в соціальній мережі Instagram.

Які плани на сьогодні, друзі? Слухайте мій трек #Elefante і проведіть день круто!" - пише на своїй сторінці під постом співачка Анастасія Каменських.

Саме фото у соціальній мережі Instagram за перші 4 години зібрало вже більше п'ятдесяти тисяч лайків і досить велику кількість коментарів. "Які українки без комплексів. Сексуально розкуті!!!", "Просто секс", "Ух ти яка Настя прекрасна в цьому костюмі просто супер", "Вау дуже красива чіка" - пишуть  користувачі мережі під постом в коментарях. Звичайнео, були і ті, кому робота не припала до душі, але їх значно менше ніж тих, які хвалили кліп. Варто нагадати, що офіційна сторінка співачки Анастасії Каменських в соціальній мережі Instagram налічує понад чотири мільйони підписників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Даша Астаф'єва вперше розсекретила свої параметри

Прем'єра кліпу відбулася на іспанському телевізійному каналі Univision, на дуже популярній передачі Despierta America. Кліп Elefante - це мікс з українських та ритмічнмх латиноамериканських мотивів. Режисером цієї роботи виступив Леонід Колосовський. У кліпі Настя Каменських постає в яскравих, сміливих і сексуальних образах. Варто відзначити, що в кліпі кілька разів з'являвся і чоловік співачки Олексій Потапенко, він же Потап, з яким вони зараз відпочивають в тропічних краях.

Сам же режисер даного кліпу розповідає, що Elefante націлений на те, щоб перенести глядача в екзотичних світ яскравих і неординарних персонажів.

Справа в тому, що світ таким і повинен бути, яскравим і барвистим, несподіваним і багатим цікавими особистостями, адже все це зробить життя кращим. Наше не типовість в нашому особистісному самовираженіі - каже режисер Леонід Колосовський.

Сама ж співачка Настя Каменських зізнається, що своєю творчістю вона ставить в ціль надихати кожної людини і, будучи відкритим до світу, пізнавати нові аспекти та види культури. Таким чином, вони намагалися показати основні людські цінності і бажання бути унікальним. Кожен з нас індивідуальний і варто любити себе таким, який ти є, так як сила в неповторності і це може змінити світ-коментує співачка Анастасія Каменських.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Соліст "Антитіла" Тарас Тополя зізнався відкрив таємницю - "Буде син"

На відеоресурсі YouTube кліп вийшов 25 жовтня і вже зібрав майже п'ять мільйонів переглядів і сімдесят тисяч лайків. Варто відзначити, що дізлайков майже сорок тисяч.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

258