Настя Каменських заявила про готовність стати мамою

Співачка Настя Каменських розповіла про свої мрії

Відома артистка дала інтерв’ю популярному блогеру Олегу Машуковському. Під час їх спілкування він спитав в Каменських, які в неї мрії. Виявилося, що Настя дуже хоче дитину. Відео з інтерв’ю блогер опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі, пише видання INKORR.com

Так, Настя розповіла, що в неї купа мрій, однак одна з найзаповітніших – це Grammy. Над цим артистка дуже активно працює: записує пісні іспанською мовою (навіть вже є перший іспаномовний альбом). Однак є ще мрія, яка стосується вже особистого життя: Настя зізналася, що дуже мріє про дитину. До речі, з чоловіком Олексієм Потапенко (Потап), розповіла Настя, вони не обговорювали те, як би хотіли назвати сина чи доньку. До того ж, як зазначила співачка, їй байдуже, хто саме в неї буде – чи хлопчик чи дівчинка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Настя Каменських у міні-шортиках вразила мережу

Насправді Настя Каменських вже давно казала про те, що дуже хотіла б мати дитину. Цілком можливо, що наразі в зіркового подружжя Насті та Потапа купа планів на кар’єру, однак, можливо, пара вже планує на майбутнє народження дитини. Шанувальники точно будуть щасливі за своїх кумирів. Цікаво, що Настя зізналася, що любить щось купляти в магазинах «для дорослих». Які саме товари співачка та її чоловік обирають, артистка вирішила залишити таємницею.

До речі, також під час інтерв’ю Настя розповіла, що вже готується її новий сольний альбом. За словами Каменських, там буде чимало репу. Співачка навіть пожартувала, що це може передаватися через поцілунки (чоловік Насті Потап виконує саме реп-композиції). Тож слухачів точно очікує щось цікаве.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: