"Насильник насолоджується контролем над жертвою та її безпомічністю"

Міністерство культури проведе службове розслідування через інформацію про сексуальні домагання в Київському університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. У цьому жінки в соцмережах звинуватили викладача й актора Володимира Талашка, 75 років. Коли були студентками й абітурієнтками, він запрошував додому під приводом репетицій і чіплявся, написали

Проблема не в домаганнях, а в реакції суспільства. Чимало людей не розуміють, у чому насильство. Зґвалтування асоціюється з агресією, побиттям. А коли йдеться про домагання, тиск на роботі чи навчанні, це вважають стосунками за взаємною згодою.

Жінки МОВЧАТЬ через сором і осуд. Інколи те, що чоловіки сприймають як флірт, розуміють як порушення своїх кордонів. Маю право попросити людину віддалитися, якщо вона підходить упритул. Так і тут. ОДНОГО СЛОВА "НІ" МАЄ БУТИ ДОСТАТНЬО.

Люди жаліють того, хто піддається публічній обструкції через домагання. І критикують дівчат. Мовляв, жертва сама провокує агресію наївністю, красою, поведінкою. Але злочинця не треба провокувати. Зґвалтування, з точки зору психології, це злочинний прояв влади. НАСИЛЬНИК НАСОЛОДЖУЄТЬСЯ КОНТРОЛЕМ над жертвою та її безпомічністю. У справі має розбиратися суд.

Такі злочини не повинна ігнорувати держава. Людям треба доносити, що насильство це загроза для всіх.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6