Найпопулярніші автомобільні акумулятори

Акумулятор є одним з електрохімічних джерел живлення, що забезпечує енергією в автомобілі. Він відповідає за забезпечення енергією електричних ланцюгів, котушки запалювання і стартера, завдяки чому можна запустити двигун. Акумулятор працює, коли двигун автомобіля вимкнений або коли частота обертання колінчастого вала занадто низька для запуску генератора.

Як вибрати акумулятор?

Акумулятор - це серце автомобіля. Без нього ви не заведете двигун і не будете користуватися освітленням, прикурювачем, опаленням, кондиціонером, радіо або іншими електронними елементами обладнання автомобіля. Зазвичай термін служби акумулятора становить 5 років, однак неправильне використання може скоротити термін служби акумулятора. Важливий також вік, модель та комплектація автомобіля. Чим новіший автомобіль з більшою кількістю електронних рішень, тим більше навантаження на акумулятор.

Вибираючи акумулятори Львів, враховуйте ємність акумулятора і умови, в яких використовується автомобіль. Також слід враховувати рекомендації виробників, які надають інформацію про транспортні засоби та умови, для яких призначена їх продукція.

Ємність акумулятора адаптована до вимог автомобільних деталей і пристроїв, особливо генератора, що відповідає за заряджання акумулятора.

Коли замінити акумулятор?

Необхідність заміни акумулятора зазвичай виникає приблизно через 2-3 роки експлуатації, але термін його служби визначається багатьма факторами. Ознакою того, що акумулятор потрібно замінити, є:

● падіння напруги і повної її втрати;

● зміна консистенції (згущення) і зменшення кількості електроліту;

● роздуті форми.

Однак не варто купувати модель з максимально можливою потужністю і великим пусковим струмом. Найголовніше - це підігнати під свій автомобіль. Адже недарма виробник використовував такий акумулятор в конкретному автомобілі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!