"Найзаповітніша мрія – мати дитину" – Руслана натякнула на поповнення в сім'ї

Артистка 48-річна Руслана Лижичко зацікавила фанів заявою. Зірка спричинила ажіотаж, давши привід для підозр щодо вагітності первістком.

Переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004 з'явилася в образі Мавки в шоу "Маскарад", де й заінтригувала шанувальників.

"Ви думали, що знаєте мене, та ви, мабуть, не знали, що, знімаючи цю маску, Мавка готує свій секрет, свій сюрприз. У мене є Лукаш, але він ніколи в житті мене ще не образив. І саме його я так сильно полюбила, що найзаповітніша мрія Мавки мати дитину", сказала Руслана.

Зіркові детективи почали вітати співачку. Виконавиця Ірина Білик одразу ж запитала, чи візьме Руслана її за хрещену.

"Я хочу попросити Іру і Машу (Єфросініну. - Gazeta.ua) теж, бо Машка теж до цього прикладалася", відповіла жінка.

Чи справді Руслана при надії, дізнавалися ведучі в програмі "Сніданок з 1+1".

"Це не інтрига насправді, це крик душі, поклик душі. Коли я це говорила, я говорила це свідомо. Звичайно, це інтимні речі, які ми із Сашею (чоловіком співачки. - Gazeta.ua) хочемо тримати не для кадру", зауважила вона.

Виконавиця зазначила, що багато хто знає, як вона жертвувала собою, особистим життям.

"І всі знали, і на Майдані, і всюди, коли я багато себе викладала на концертах, люди знали, що віддаючи таку енергетику, дівчині буде важко закумулювати сили, щоб завагітніти. Це правда, є фізіологія, ви розумієте, і теорія "лягай, їж, спи, відпочивай, задирай ноги, нічого не роби" це було не для мене. Тому я знала, що йду на певні жертви", додала Руслана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Чому до нас з Надею пристали?" Дантес зізнався, що його дратують питання про дітей

Співачка звернулася до жінок, які відкладають народження дітей, і підкреслила, що "немає нічого сильнішого, ніж дати життя".

Наприкінці грудня співачка Руслана Лижичко і її чоловік, продюсер Олександр Ксенофонтов, відзначили срібне весілля. Зірка неодноразово розповідала журналістам, що планує стати матір'ю-героїнею і від чого їй варто відмовитися заради материнства. Переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004 зазначила нещодавно, що теми про дітей під забороною для ЗМІ. Два роки тому співачка хрестила доньку продюсера Павла Грицака та написала для хрещениці колискову "Ходить сон".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!